ALGEMENE INFORMATIE

De Bossche Badminton Federatie is een badmintonbond met 28 aangesloten verenigingen in de regio Den Bosch, die als doel heeft de badmintonsport in de regio beter op de kaart te zetten.

Daarvoor organiseert de BBF jaarlijks twee competities waarin spelers van de diverse verenigingen uitkomen en strijden om het kampioenschap, organiseert de BBF in samenwerking met verenigingen diverse toernooien waarop dagprijzen en punten voor een regionale ranglijst te verdienen zijn en zoekt de BBF actief naar maatschappelijke partners om de BBF en aangesloten verenigingen te ondersteunen.

De BBF gaat ook graag met u en uw organisatie in gesprek over samenwerking! Bekijk voor meer informatie onze infogids die hieronder te downloaden is, of mail direct naar een van onze bestuurders.

Bestuur

Hr. R. van den Heuvel
Functie: Voorzitter
M: 0627 126059  E: voorzitter@bbfbadminton.nl

Hr. G. van den Heuvel (Aspirant bestuurslid)
Functie: Secretaris
M: 0641 626094  E: secretaris@bbfbadminton.nl

Mw. B. van Gerwen
Functie: Penningmeester
E: penningmeester@bbfbadminton.nl

Mw. D. Kleijn
Functie: Wedstrijdsecretaris/Voorzitter classificatiecommissie
M: 0615 344048  E: wedstrijdsecretaris@bbfbadminton.nl

Hr. R. van Boekel
Functie: Toernooileider
M: 0651 891393  E: toernooileider@bbfbadminton.nl

Mw. M. van Leeuwen
Functie: Algemene Zaken
E: algemenezaken@bbfbadminton.nl

Ambassadeur BBF

Hr. P. Kleijn
Functie: Ambassadeur
M: 0620 437753  E: p.kleijn@bbfbadminton.nl

Classificatie commissie

Namens BBF bestuur
Mw. D. Kleijn

Namens verenigingen
Hr. E. Pennings
M: 0627 859810

Hr. S. Verstrepen
M: 0647 964117

Mw. J. Vriens
M: 0630 911735

Jeugd Commissie

Namens BBF bestuur
Mw. D. Kleijn
M: 0615 344048  E: wedstrijdsecretaris@bbfbadminton.nl

Namens verenigingen
Momenteel nodigt de wedstrijdsecretaris één bestuurslid uit per vereniging deel deelneemt aan de Omzetvergroters Jeugdcompetitie.

Kas controle commissie

Namens verenigingen
Hr. Paul Bouwens
Hr. Jos Versfeld

Arbitrage commssie

P. Bouwens
H. Barten

Scheidsmannen

HHB
RBB